Kto som ?

Intenzívnym štúdiom hypnózy, adekvátnymi kvalifikáciami v odbore a prácou s klientmi som sa naučil, ako pomôcť ľuďom urobiť trvalé zmeny v ich správaní. To mi nestačilo. Preto som šiel za théravádovými mníchmi s ktorými som meditoval, aby som pochopil univerzálne princípy fungovania ľudskej mysle. To, čo som sa naučil, odovzdávam už viac ako 12 rokov mojim klientom a rád odovzdám aj tebe.
Ikonka
Tvorca Meditačných pobytov
Ikonka
Tvorca Youtube nahrávok
Ikonka
Tvorca Meditačných kempov

Vzdelanie

Hypnoterapeutický tréning som získal v Londýne na British Hypnosis Research and Training School pod vedením Stephena Brooksa, ktorý má za uplynulých 30 rokov reputáciu najlepšieho trénera v oblasti hypnoterapie v Európe. Som členom General Hypnotherapy Register, ktorý je najväčším orgánom združujúcim hypnoterapeutov v UK. Táto organizácia mi udelila profesionálnu kvalifikáciu General Qualification in Hypnotherapy Practice (GQHP). 
BHRTI
ghr
ghsc
Martin Lajprík
75.000
Martin Lajprík
Pridaj sa k nám

Prax

Vo svojej praxi spájam to najefektívnejšie, čo som sa naučil z rôznych metód. Či už je to Ericksonovská hypnoterapia, Provocative therapy Franka Farrelyho alebo princípy budhizmu, ktoré modifikujem pre potreby dnešnej doby. V súčasnosti intenzívne pracujem na rozvoji schopností vipassanovej meditácie pod vedením théravádového mnícha Bhante Sati Santikaro a tieto poznatky adaptujem pre potreby mojich klientov. Individuálne pracujem s klientmi v lesnom chráme Santikaram. Som učiteľ meditácie, organizujem Terapeutické dni, Meditačné pobyty a Meditačné kempy pre ľudí, ktorí majú na svojej mysli záujem pracovať aktívne a do hĺbky. Testujem nové prístupy k hypnóze a dopĺňam si svoje zručnosti v rôznych psychoterapeutických smeroch.