Kto som ?

Intenzívnym štúdiom hypnózy, adekvátnymi kvalifikáciami v odbore a prácou s klientmi, som sa naučil, ako robiť trvalé zmeny v správaní ľudí na hlbokých úrovniach. To mi nestačilo. Preto som šiel za théravádovými mníchmi s ktorými som meditoval, aby som pochopil univerzálne princípy fungovania ľudskej mysle. To, čo som sa naučil, odovzdávam už viac ako 12 rokov mojim klientom a rád odovzdám aj tebe.
Ikonka
Tvorca MindLimits kempov
Ikonka
Tvorca Terapeutických pobytov
Ikonka
Tvorca Youtube nahrávok

Vzdelanie

Hypnoterapeutický tréning som získal v Londýne na British Hypnosis Research and Training School pod vedením Stephena Brooksa, ktorý má za uplynulých 30 rokov reputáciu najlepšieho trénera v oblasti hypnoterapie v Európe. Som členom General Hypnotherapy Register, ktorý je najväčším orgánom združujúcim hypnoterapeutov v UK. Táto organizácia mi udelila profesionálnu kvalifikáciu General Qualification in Hypnotherapy Practice (GQHP). 
BHRTI
ghr
ghsc
Martin Lajprík
73.000
Martin Lajprík
Pridaj sa k nám

Prax

Mojou špecializáciou je Metóda MindLimits. Je spojením Ericksonovskej hypnoterapie, Provocative therapy Franka Farrelyho a princípov budhizmu, ktoré modifikujem pre potreby dnešnej doby. V súčasnosti intenzívne pracujem na rozvoji meditačných schopností pod vedením théravádového mnícha Bhante Sati Santikaro a tieto poznatky adaptujem pre potreby mojich klientov. Individuálne pracujem s klientmi v lesnom chráme Santikaram. Organizujem Terapeutické dni, Meditačné pobyty a MindLimits kempy pre ľudí, ktorí na svojej mysli majú záujem aktívne pracovať. Testujem nové prístupy k hypnóze a dopĺňam si svoje zručnosti v rôznych psychoterapeutických smeroch.