Vlog

Kategórie

  • Hypnóza na spanie
  • Binaurálne programovanie mozgu
  • Úľava od negatívnych myšlienok a emócií
  • Hypnotické mentálne techniky
  • Stimulácia podvedomej mysle
  • Nahrávky na pozitívne myslenie
  • Zvuky relaxácie

Vlogy sú moje nezištné dary pre všetkých, ktorí chcú pracovať so svojou mysľou. Prvé nahrávky na zmenu myslenia som začal tvoriť ešte v roku 2012 a pokračujem v tom až do teraz. Vážim si každého jedného poslucháča a veľmi ma teší, že na mojom youtube kanáli mám už vyše 50 tisíc unikátnych poslucháčov, ktorí spoločne s mojimi nahrávkami pracujú na svojich mentálnych limitoch. Ak sa chceš naučiť relaxovať, preprogramovať svoju myseľ a stimulovať svoje podvedomie, tak si na správnom mieste.

Verím, že sa ti moje nahrávky budú páčiť a prajem ti príjemné počúvanie.

Najnovšie video
30. 01. 2023
Nahrávky na pozitívne myslenie

Ako odstrániť strach? Rozhovory s mníchom (Bhante Sati Santikaro)

Som vďačný, že ma Bhante Sati Santikaro prijal vo svojom lesnom chráme a dovolil mi priniesť so sebou kameru. Verím, že múdrosť, ktorú som chcel v rozhovoroch zachytiť ti prinesie úžitok v tvojom živote.

Ctihodný Sati Santikaro je vyštudovaný učiteľ a theravádový budhistický mních ordinovaný v barmskej, aj v thajskej tradícii. Po 15 rokoch náročného výcviku v mníšskom ráde a cestovania po krajinách juhovýchodnej Ázie sa Bhante (Ctihodný) rozhodol vrátiť do rodného kraja na hornom Považí a založiť občianske združenie Santikaram Association Slovakia.

Mníšske meno Sati Santikaro možno preložiť ako "Všímavý Mierotvorca". A sú to práve tieto dve prospešné kvality mysle – všímavosť a pokoj, ktoré sa Bhante snaží neustále rozvíjať, a ktoré učí aj druhých ľudí.

Viac informácií o Bhante Sati a jeho aktivitách nájdeš tu: https://www.santikaram.com/sk

Sleduj video
Najnovšie videa
Mgr. Martin Lajprík, GQHP
MindLimits terapeut
Tranzformácia.sk s.r.o.
IČO: 51 813 823
Koceľova 15, Bratislava, 82108
E-mail: office@martinlajprik.sk

Sledujte ma

© Martin Lajprík 2021
Made with love