Individuálne
sedenie

Vyhovujú vám sedenia šité na mieru, pri ktorých s vami môže terapeut pracovať osobne a venovať sa iba vám? Objednajte sa na individuálnu terapiu a objavte limity svojej mysle. Len ak ich budete poznať, môžete ich posúvať ďalej.

Viac o terapii
Je to super.
A nie je to
pre každého.

Nezvyčajná terapia

Máte problémy, ktoré sa vám zdajú neriešiteľné? Trápia vás depresie, traumy, strachy či zlozvyky, ktorých sa nemôžete zbaviť? Mám pre vás skvelú správu - všetko sa dá riešiť. Je to však so súčasnou architektúrou vašej mysle náročné. Pomôžem vám ju prestavať od základov. Ste na to pripravený?

S čím vám viem pomôcť

S čím vám viem pomôcť

Psychické
bloky

Ovládanie
hnevu

Strach z verejného
vystupovania

Autohypnóza

Zdravé
sebavedomie

Odstránenie
fóbií

Zvýšenie
výkonnosti

Zlepšenie
komunikácie

Úzkosti
a depresie

Závislosti

Ako prebieha sedenie

Ako prebieha sedenie u mňa

#1 Žiadne zdĺhavé terapie

Nečakajte žiadne nekonečné teórie, poučky, alebo bezvýsledné ľutovanie. Pôjdeme rovno k veci, úprimne a bez chodenia okolo horúcej kaše. S mnohými z vás sa uvidím len raz, pretože vás naučím, ako si dokážete pomôcť aj sami.

#2 Tréning mysle

Ak máte problém, s ktorým si neviete rady, nemusí to nutne znamenať, že ste chorý. A ak chodíte na terapiu, neznamená to, že musíte mať problém. Mojimi klientmi sú aj ľudia, ktorí chcú iba vytrénovať svoju myseľ k lepším výkonom.

#3 Netradičné techniky

Nečakajte, že u mňa budete zhypnotizovaný ležať na gauči a pri lusknutí prsta začnete jódlovať. Pri terapii využívam tieto netradičné techniky. Budem vás provokovať, robiť advokáta vášmu vnútornému sudcovi a klásť vám otázky vo vašom najlepšom záujme.

#4 Ako pokec pri pive

Nehrám sa na vášho psychológa, ani na autoritu, ktorú máte uznávať. V terapii sme si rovnocenní. Môžeme si tykať alebo vykať, budeme však na rovnakej úrovni. Rozhovor so mnou je rozhovor s kamošom, ktorý vám chce pomôcť a nedáva si servítku pred ústa.

#5 Vaša matka ma nezaujíma

Dosť bolo vŕtania sa v minulosti. Ja z vás nebudem vyťahovať traumy z detstva. Počas terapie provokujeme myseľ k novým spôsobom myslenia, tak, aby človek zlomil svoj zacyklený stav a konečne videl, čo má vlastne so svojím životom urobiť. Následne si už dokážete poradiť aj sami.

#6 Nie je to pre každého

MindLimits terapia (nie) je pre každého. Hypnabilní sú všetci, no nie všetci sú ochotní zmeniť svoje myslenie. Metóda, ktorú som vyvinul, je spojením ericksonovskej hypnózy, provocative therapy a budhistickej psychológie. Ste na to pripravený?

Mgr. Martin Lajprík, GQHP
MindLimits terapeut
Tranzformácia.sk s.r.o.
IČO: 51 813 823
Koceľova 15, Bratislava, 82108
E-mail: office@martinlajprik.sk

Sledujte ma

© Martin Lajprík 2023
Made with love