Metóda MindLimits

Spojil som úžasné umenie hypnoterapie od Miltona Ericksona, s Provocative therapy Franka Farrelyho a Provocative change works Nicka Kempa, pridal k nim princípy budhizmu, ktorými sa riadim a modifikujem ich na potreby dnešnej doby - a vznikla Metóda MindLimits, ktorá vás dokáže zbaviť úzkostí, strach z verejného vystupovania, či závislostí.

Metóda MindLimits je veľmi efektívna aj pri problémoch so sebavedomím, komunikáciou, zlepšením výkonnosti, ovládaním hnevu či softskills, ktoré potrebujeme nielen v práci, ale aj v bežnom každodennom živote.

Čo môžete
očakávať
  • provocative therapy
  • hypnóza
  • meditácia
Čo môžete očakávať? 1/4

Ericksonovská hypnoterapia

Ericksonovská hypnoterapia získala svoj názov po americkom psychiatrovi Miltonovi Ericksonovi. Erickson veril, že každý je hypnabilný a preto využíval vo svojej praxi nepriamu hypnózu, aby dokázal pracovať aj s náročnými subjektami.

Jej najväčším benefitom je, že sa naučíte zapájať svoje podvedomé procesy počas neobyčajného rozhovoru. Obchádza sa tak kritický faktor a človek si sám nestojí v ceste za lepším životom. Ericksonovská hypnoterapia využíva nešpecifické a nepriame metafory k vytvoreniu pre klienta prospešných stavov. Nemáte sa teda čoho báť - nebudete "spať", budeme sa iba rozprávať.

Nemusíte zatvárať oči na to, aby ste dosiahli hypnotické fenomény.
Čo môžete očakávať? 2/4

Provocative therapy

Provocative therapy bola vyvinutá na lôžkovom oddelní, pretože jej autor Frank Farrely, bol nespokojný s účinnosťou terapie, ktorú dovtedy so svojimi pacientmi vykonával. Začal skúmať nové postupy presadzovania významných zmien u chronických a priečnych pacientov a v tomto prostredí zdokonaľoval svoju techniku 17 rokov.

Pri tejto technike je terapeut doslova diablovým advokátom a súhlasí s tou časťou vášho ja, ktorá vás vníma ako obeť, súdi vás a brzdí vaše sebavedomie. Tým, ako sa človek začne brániť a stáť na strane svojho “lepšieho Ja”, získa celkom nový pohľad na seba samého. Je to nový, drsný a ojedinelý spôsob terapie, ktorému sa na Slovensku venujem iba ja.

Niesom terapeut som diablov advokát
Čo môžete očakávať? 3/4

Provocative change works

Provocative change works je metóda Nicka Kempa, vychádzajúca z modelu Provocative therapy. Funguje pri koučingu, podnikaní, terapeutickom i osobnom rozvoji. Skladá sa z 3 prístupov, vďaka ktorým dostanem klienta zo “zablokovaného stavu” do plynulejšieho stavu, čo mu umožní väčšiu slobodu.

Tento konverzačný spôsob práce vyžaduje, aby odborník venoval reakciám klientov absolútnu pozornosť a zároveň udržal kontrolu nad sebou samým a svojou rolou v terapii.

Vyprovokujem vašu myseľ k trvalej zmene
Čo môžete očakávať? 4/4

Budhistická psychológia

Hľadáte spôsob, ako sa konečne zbaviť úzkostí, strachu a porúch spánku? Naučím vás dychové cvičenia na zvládanie stresu, meditačné techniky aj pre úplných začiatočníkov a ako sa vďaka týmto technikám natrvalo zbaviť negatívnych myšlienok. Ezoteriku ani náboženstvo v tom však rozhodne nehľadajte.

Naučte sa predýchať svoje strachy.

Zaujali vás techniky, ktoré používam pri terapii?

Staňte sa členom MindLimits klubu a získajte prístup k viac ako 70 hodinám online kurzov, videí, nahrávok a cvičení, ktoré vám pomôžu aplikovať jednoduché zmeny do vašej každodennosti na zlepšenie jeho kvality.

Stať sa členom MindLimits klubu
  • 500+ členov
  • 70+ hodín videí
    a nahrávok
  • 120+ lekcií
Mgr. Martin Lajprík, GQHP
MindLimits terapeut
Tranzformácia.sk s.r.o.
IČO: 51 813 823
Koceľova 15, Bratislava, 82108
E-mail: office@martinlajprik.sk

Sledujte ma

© Martin Lajprík 2023
Made with love