Metóda Mind Limits

Volám sa Martin Lajprík a posledných 12 rokov denne pracujem s najrôznejšími klientmi. Prioritne sa venujem úzkostiam, prekonávaniu strachu, závislostiam a psychosomatickým ťažkostiam. Moja metóda MindLimits je efektívna aj pri problémoch so sebavedomím, komunikáciou, zlepšením výkonnosti či ovládaním hnevu.

Cesta k ucelenému pohľadu do mysle

Moja úvodná špecializácia bola hypnóza a hypnoterapia, ktorých limity som rokmi odhalil. Práve preto som šiel ďalej. Objavil som úžasný svet provokatívnej terapie, ktorá by ale bez mojej meditačnej praxe s budhistickými mníchmi nedala taký ucelený a detailný pohľad na to, ako funguje naša myseľ.
Cesta k ucelenému <span>pohľadu do mysle</span>

Ako získať Myseľ bez limitov?

Ak chceš pochopiť, prečo sa tvoje problémy neustále vracajú, potrebuješ svojej mysli porozumieť. V kurze Myseľ bez limitov ti ponúkam jasný a ucelený návod, ako na to!

Cesta k ucelenému <span>pohľadu do mysle</span>

Tvoje ja nemá limity

Naša myseľ je úžasné miesto. Dokážeme zvládnuť veci, ktoré sú mimo ľudské chápanie, ale pokiaľ nerozumieme našej mysli, pokiaľ nevieme ako funguje a nemáme nástroje, ako s ňou efektívne pracovať, tak budeme v našom živote prežívať trápenie a zmätok. Preto som vytvoril metódu MindLimits, aby sme spoločne tento zmätok a trápenie minimalizovali a prežívali šťastný život s mysľou bez limitov.