Kto som?

Keby som bol motivačný kouč, tak by som sa nad touto otázkou zamyslel z hľadiska svojej identity, ega, podvedomia a iných abstraktných pojmov, ktorým väčšina ľudí vôbec nerozumie.

Ja mám však pomerne jasnú definíciu - som certifikovaný hypnoterapeut a autor metódy MindLimits. Mojou víziou je, že obmedzenia a bloky, ktoré nosíme v našich hlavách, dokážeme transformovať na slobodné rozhodnutia smerujúce k spokojnosti.

Preto za svoj cieľ nepovažujem len pomoc klientom s ich existujúcim problémom, ale taktiež budovanie dlhodobej kvality života.

Vzdelanie

Vzdelanie

Verím, že ak chce človek ľuďom naozaj pomôcť, mal by mať, okrem skúseností, aj patričné vzdelanie.

Hypnoterapeutický tréning som získal v Londýne na British Hypnosis Research and Training School pod vedením Stephena Brooksa, ktorý má za uplynulých 30 rokov reputáciu najlepšieho trénera v oblasti hypnoterapie v Európe. Som členom General Hypnotherapy Register, ktorý je najväčším orgánom združujúcim hypnoterapeutov v UK. Táto organizácia mi udelila profesionálnu kvalifikáciu General Qualification in Hypnotherapy Practice (GQHP).

  • British Hypnosis Research and Training School
  • General Hypnotherapy Register
  • General Qualification in Hypnotherapy Practice
Prax

Prax

Mojou špecializáciou je Metóda MindLimits. Je spojením Ericksonovskej hypnoterapie, Provocative therapy Franka Farrelyho a princípov budhizmu, ktoré modifikujem pre potreby dnešnej doby.

V súčasnosti úzko spolupracujem s Nickom Kempom a adaptujem jeho model Provocative change works pre potreby svojej individuálnej praxe. Uplatňujem a vyvíjam postupy, ktoré mi umožňujú dosiahnuť cieľ klienta už za päť sedení, tri sedenia alebo dokonca aj v rámci jedného sedenia. V súčasnosti vediem svoju hypnoterapeutickú prax v Bratislave, testujem nové prístupy k hypnóze a dopĺňam si svoje zručnosti v rôznych psychoterapeutických smeroch.

Mgr. Martin Lajprík, GQHP
MindLimits terapeut
Tranzformácia.sk s.r.o.
IČO: 51 813 823
Koceľova 15, Bratislava, 82108
E-mail: office@martinlajprik.sk

Sledujte ma

© Martin Lajprík 2023
Made with love